Jak przenieść kartę kredytową do nowego banku krok po kroku

Pokusiłeś się o tę wygodną formę płatności jaką jest karta kredytowa w wybranym przez Ciebie banku, jednak okazuje się, że nie do końca jest to dla Ciebie najlepsza oferta? Znalazłeś już inną lepszą? Zastanawiasz się jak przenieś kartę kredytową do nowego banku jak w starym jest za drogo?

Jest to możliwie, dzięki rekomendacji Związków Banków Polskich – o którym bardzo mało osób wie. Dzięki temu, możesz przenosić zarówno rachunki oszczędnościowe jak i karty kredytowe z jednego banku do drugiego.

Przenieś kartę kredytową do nowego banku jak w starym jest za drogo – możesz sporo zyskać

Przeniesienie karty kredytowej nawet z zadłużeniem z jednego banku do drugiego nie jest trudne do zrobienia. Możesz nawet bardzo dużo skorzystać na tego typu zmianie, ponieważ dla drugiego banku jesteś nowym klientem i dzięki wszelkim udogodnieniom jakie Ci zaoferuje ma szansę na zwiększenie bazy zaufanych klientów.

Niektóre placówki bankowe wprowadzają takie bonusy jak np. w pierwszych sześciu miesiącach korzystania z karty obniżone jest nominalne oprocentowanie kredytu do niskiego poziomu np. poniżej dziesięć procent w skali roku.

Wszystko to opiera się na tak zwanej procedurze balance transfer polegającej na tym, że z limitu kredytowego w nowym banku spłacany jest limit w starym banku – w tym wypadku oferowany jest także zazwyczaj wyższy niż dotychczas posiadany limit kredytowy.

Tak na przykład Deutsche Bank dla nowych klientów przenoszących do niego karty kredytowe oferuje:

  • – aż do 56 dni na spłatę zobowiązania,
  • – kartę już za 0 zł,
  • – specjalny Program Strefa Rabatów, w którym możesz uzyskać do 50% zniżek
  • – minimum formalności – Ty wypełniasz tylko formularz a doradcy Deutsche Banku załatwiają wszystko za Ciebie.

Jeżeli interesuje Cię porównanie innych ofert banków związanych z przeniesieniem karty kredytowej z Twojego obecnego banku do innego zapraszamy na naszą stronę, gdzie uzyskasz wszelkie niezbędne informacje i wskazówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.